Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX %40 Cilalı Oto Şampuanı (1 LT) SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila (1 LT) / SMX Cam Kireç Temizleyici & Kaporta Bezi 40x40

170,00 TL

SMX %40 Cilalı Oto Şampuanı (1 LT) SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila (1 LT) / SMX Cam Kireç Temizleyici & Kaporta Bezi 40x40

Stok Kodu 1000000000221
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

 

SMX %40 Cilalı Oto Şampuanı Özellikleri

 

Tamamen konsantre bir ürün olan SMX %40 cilalı oto şampuanı, kendi aracınızı yıkamak için kullanabileceğiniz, bireysel kullanıma uygun bir üründür. Aynı zamanda araç yıkama tünellerinde, jetonlu köpük makinelerinde, dozajlı yıkama makineleri ve basınç tüplerinde kullanılmak için de uygundur. Soğuk havalarda donma yapmayan bu ürün makinelerin kanallarında ya da borularında herhangi bir tortu ya da kalıntı bırakmaz. Her yıkamada yüksek performans alabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte, boyutu ve fiyatı açısından uygundur ve uzun süreli olarak kullanılabilir.

 

SMX %40 Cilalı Oto Şampuanı Kullanımı

 

Ürünü kullanmak için 15 litre suya SMX %40 cilalı oto şampuanı ürününden 250 ml dökerek suyu köpürtmeniz gerekiyor. Ardından elde ettiğiniz 15 litre köpüklü suyu, aracın her bir köşesine sünger yardımıyla, ovarak eşit bir şekilde dağıtmalısınız. Ürün yaklaşık 2-3 dakika kadar aracın üzerinde kalmalıdır. Ardından  bol su ile aracınızı durulayınız. Durulama işlemi tamamlandıktan sonra mikrofiber bir bez yardımıyla aracınızı kurulamanız gerekiyor. 

 

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

1 uygulamanız yaklaşık 3 hafta gider. Yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturur. Araç yüzeyine parlaklık, su ve kir tutmama özelliği kazandırır. Zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

 

Smx Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Kullanımı

 

Temiz ve kuru araca püskürtülür bezle iyice yedirerek silinir 

 

SMX CAM KİREÇ TEMİZLEYİCİ 

 

Ürün kullanılırken uygulanacak yüzeydeki ısının yüksek olmamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda ürün kullanılırken, eldiven kullanılması önerilmektedir. Çünkü her ne kadar camlarda oluşan kireçlerin yok edilmesi ve kireç oluşumunun engellenmesi için etkili bir ürün olsa da, dikkatsiz davranıldığı takdirde insan sağlığı açısından zararlı olabilir. Bu yüzden uygulamadan önce gerekli önlemlerin alınması gerekir. 

 

SMX Cam Kireç Temizleyicinin Kullanımı

 

Cam dışındaki alanlara kağıt bant yardımıyla maskeleme yapılmalıdır

Cam kireç sökücü ürünümüz püskürtülüp bekleme yapılmadan direk silinmelidir ve sonrasında bol su ile durulanmalıdır.

Yorumlar
Yorum Yap