Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

SMX Cila / Boya Koruma / Hare Giderici / 3'ü 1 Arada / Kılcal Çizik Giderici / 2'Lİ ARAÇ KORUMA SETİ (2X1LT)

360,00 TL

2'Lİ ARAÇ KORUMA SETİ (SMX CİLA BOYA KORUMA HARE GİDERİCİ 3'Ü 1 ARADA - SMX KILCAL ÇİZİK GİDERİCİ)

Stok Kodu 1000000000038
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

SMX KILCAL ÇİZİK GİDERİCİ (3000 KUM)

 

Aracınız için ağır çizikler ve orta dereceli çizikler için çizik giderici ürünler olduğu gibi, kılcal çizikler için de kullanabileceğiniz ürünler bulunur. İşte SMX kılcal çizik giderici de bu ürünlerden biridir. Bu ürün sayesinde aracınızda meydana gelen herhangi bir çiziği, profesyonel yardıma gerek kalmadan da halledebilirsiniz.

 

SMX Kılcal Çizik Giderici

 

Bu ürün sayesinde aracınızın herhangi bir bölgesindeki çok ince çizikleri ve ince fırça izlerini kolaylıkla giderebilirsiniz. Bu ürünün içeriğinde silikon bulunmaz, zaten bu işlemler için silikon içeren ürünler kullanılmamalıdır. Ayrıca SMX kılcal çizik giderici 3000 kum zımpara izine kadar etkili olmaktadır. Ayın zamanda bu ürünün orta dereceli çizikler için 2000 kum, ağır çizikler için 1000 kum olmak üzere iki farklı versiyonu daha bulunur.

SMX 3’Ü 1 ARADA

 

Bazen aracınızda oluşan sorunları tek bir ürün kullanarak çözmek mümkün olmayabilir. Böyle durumlarda birkaç farklı ürünü bir arada kullanmak gerekir. Vernik sökme, cila ve boya koruma gibi konularda aracınızın bakımına yardımcı olacak bu ürünler, artık SMX 3’ü 1 arada ürünü ile bir arada alınabiliyor. Bu ürünlerin bir arada olması hem alışveriş anlamında, hem uygulama sürecinde zamandan tasarruf anlamında katkı sağlıyor.

 

SMX 3’ü 1 Arada İçinde Yer Alan Ürünler

 

Bu ürün aracınızda meydana gelen sorunların kısa ve etkili bir şekilde çözülebilmesi adına, set olarak satışa sunulur. Söz konusu SMX 3’ü 1 arada ürününün içerisinde bulunan ürünler ise şunlardır: Cila, boya koruma ve hare giderici. Bu ürünler tek bir kutu içerisinde bir arada yer alır ve aracınızda ıslak görünümlü ve berrak bir parlaklığın oluşmasına yardımcı olurlar. Aynı zamanda SMX 3’ü 1 arada, aracınız için oldukça faydalı olan bitkisel wax içermektedir.

 

SMX 3’ü 1 Arada Özellikleri

 

Tıpkı diğer SMX ürünleri gibi bu ürün de antistatik bir yapıdadır. Yani tozun, kirin ya da başka pisliklerin aracınıza tutunmasını engellerler. Böylelikle ürün uygulama sıklığınız azalır ve hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş olursunuz. Bu ürünle birlikte aracınızın canlılığı artacak ve hem güneş ışınlarının hem de diğer dış faktörlerin aracınıza verdiği zarar minimuma inecektir. Aracınızı ne kadar zorlu hava koşullarında kullanırsanız kullanın, aracınızın uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır.

 

SMX 3’ü 1 Arada Kullanımı

 

Ürünü kullanmadan önce, ürünün uygulanacağı zemin güzelce temizlenmiş ve kurulanmış olmalıdır. Aynı zamanda söz konusu zeminin sıcak olmaması da önemlidir. Ürünün uygulamasını isterseniz el ile isterseniz de polisaj makineleri ile yapabilirsiniz. Eğer uygulamayı polisaj makinesi ile yapacaksanız, makineyi 1500 devirden fazla güçte çalıştırmamanız gerekir. Eğer uygulamayı el ile yapacaksanız, SMX 3’ü 1 arada ürününü pamuğa dökebilir ve uygulama yapılacak alana dairesel hareketlerle yedirebilirsiniz. Ürün uygulaması tamamlandıktan 5 dakika sonra alan temiz bir mikrofiber bez ile silinmelidir.

Yorumlar
Yorum Yap