Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Oto Bebe Şampuanı 750 ml 3 Adet + Çok Amaçlı Temizleyici Köpük 500 Ml 3 Adet 🎁 6 Adet Al, 3 Öde!

989,00 TL
1.000,00 TL
Stok Kodu 1772
Ürün Açıklaması

Oto Bebe Şampuanı 750 ml  

Araç yüzeyini sünger yardımıyla çiziksiz  ve darbesiz temizlemeyi sağlar. Yıkama esnasında arkasında bıraktığı ince cila tabakası sayesinde gerek güneş ışınlarının etkisine, gerekse muhtelif dış etkenlere karşı mükemmel koruma ve parlaaklık sağlar. Tır, kamyon, vb. brandalarındaki yazılara zarar vermez. Kuş pisliği, sinek kalıntıları, ince yağ tabakalarını, kurumuş çamur lekelerini etkin temizleme özelliği vardır.Klasik otomobil yıkama şeklini tek aşamaya indirdiğinden zamandan, su ve elektrik tüketiminden tasarruf sağlar. Ürün bol köpüren yapıdadır. Otomobile canlı ve parlak görünüm kazandırır. İçeriğindeki malzemeler biyolojik olarak tabiatta yok olabilmektedir.

Nasıl Kullanılır : 15 lt suya 1 kapak  ürün ilave edilir.Havalı sıvı püskürtme tüpü ile araç üzerine köpük şeklinde uygulanır. Basınçlı yıkama makinesi kullanarak suyla durulanıp temizlenen  yüzey, bez ile silinir.

Bileşeni: Edta, Anyonik aktif maddeler, Nanyonik aktif maddeler, Butil di glikol, Koruyucu, Parfüm.

Dikkat! Kullanam talimatını kesinlikle okuyunuz.50 C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.Cilt ve göz temasında tahriş edici etki görülebilir, doğrudan temastan kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Uygun eldiven giyiniz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile durulayınız. Kapağı sıkıca kapatılmış şekilde bebek, çocuk ve hayvanların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

SMX Çok Amaçlı Temizleyici Köpük 

Otomobil,ev ve ofislerdeki her türlü kumaş döşemelerin (Koltuk, sandalye, araç tavanı, kapı panelleri vb.) yüzeyindeki inatçı kirleri lekeleri kumaşın doku ve rengine zarar vermeden temizler. Kumaş rengini canlandırır, hoş bir koku bırakır. 

 

Kullanım Şekli: 

Kutuyu kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Yüzeye eşit bir miktarda püskürtünüz daha sonra temiz ve nemli bir bezle siliniz. Dokuma tekstil ürünlerinde ürünü yüzeye iyice yediriniz yedirdikten sonra etki etmesini bekleyiniz, daha sonra fırçayla veya elektrik süpürgesiyle temizleyiniz. Kullanmadan önce kumaşa uygunluğunu test ediniz. Hassas yüzeyler üzerine doğrudan püskürtmeyiniz, temiz bir bez üzerine püskürtünüz ve temizlenecek yüzeyleri siliniz.  Sıcak yüzeyler üzerinde veya doğrudan güneş ışığı altında kullanmayınız.

 

Dikkat! Kilit altında ve ağzı sıkıca kapalı saklayınız. Kutu basınçlıdır. Boş kutular dahil delmeyiniz. 50°C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, ateşe atmayınız, ateş ve kaynak vb. akkor halindeki cisimlere sıkmayınız. Kullanırken sigara içmeyiniz. Açık alan veya iyi havalandırılan ortamlarda, uygun KKD eşliğinde kullanınız, uzun süreli solumayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

 

İlk Yardım! Göz ve deriyle teması halinde bol suyla 15 dk. yıkayınız. Aşırı soluna maruziyeti veya yutulması halinde hastayı havadar bir yere taşıyınız, kusturmaya çalışmayın, derhal sağlık personeline bilgi veriniz. Detaylı bilgi için MSDS bakınız.

Yorumlar
Yorum Yap