Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Oto Bebe Şampuanı 750 ml 1 Adet

250,00 TL
300,00 TL
%17 İNDİRİM
Stok Kodu 1701
Ürün Açıklaması

Oto Bebe Şampuanı 750 ml  

Araç yüzeyini sünger yardımıyla çiziksiz  ve darbesiz temizlemeyi sağlar. Yıkama esnasında arkasında bıraktığı ince cila tabakası sayesinde gerek güneş ışınlarının etkisine, gerekse muhtelif dış etkenlere karşı mükemmel koruma ve parlaaklık sağlar. Tır, kamyon, vb. brandalarındaki yazılara zarar vermez. Kuş pisliği, sinek kalıntıları, ince yağ tabakalarını, kurumuş çamur lekelerini etkin temizleme özelliği vardır.Klasik otomobil yıkama şeklini tek aşamaya indirdiğinden zamandan, su ve elektrik tüketiminden tasarruf sağlar. Ürün bol köpüren yapıdadır. Otomobile canlı ve parlak görünüm kazandırır. İçeriğindeki malzemeler biyolojik olarak tabiatta yok olabilmektedir.

Nasıl Kullanılır : 15 lt suya 1 kapak  ürün ilave edilir.Havalı sıvı püskürtme tüpü ile araç üzerine köpük şeklinde uygulanır. Basınçlı yıkama makinesi kullanarak suyla durulanıp temizlenen  yüzey, bez ile silinir.

Bileşeni: Edta, Anyonik aktif maddeler, Nanyonik aktif maddeler, Butil di glikol, Koruyucu, Parfüm.

Dikkat! Kullanam talimatını kesinlikle okuyunuz.50 C üzerinde sıcaklığa ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.Cilt ve göz temasında tahriş edici etki görülebilir, doğrudan temastan kaçınınız. El, yüz, vücut ve gıda temizliğinde kullanmayınız. Uygun eldiven giyiniz. Başka bir ürün veya madde ile karıştırmayınız. Kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile durulayınız. Kapağı sıkıca kapatılmış şekilde bebek, çocuk ve hayvanların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Yorumlar
Yorum Yap