Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Neon Jant & Lastik Temizleyici + Demir Tozu & Jant Temizleyici + Jant Temizleme Fırçası + Lastik Süngeri

500,00 TL

Neon Jant & Lastik Temizleyici + Demir Tozu & Jant Temizleyici + Jant Temizleme Fırçası + Lastik Süngeri

Stok Kodu 1322
Barkod 1000000000792
Ürün Açıklaması
  • SMX Neon Jant Temizleme asit içermez, güvenli ve etkindir. Özellikle alaşımlı jantlar olmak üzere tüm jantlar için uygundur. Ulaşılması güç yerlere hızlıca nüfuz eder, çözer ve fren tozu, yağ ve yol kiri gibi inatçı birikintileri çıkarır. Fren disklerini paslanmaya karşı korur. Yüzeyin düzgün ve doğal bir parlaklığa sahip olmasını sağlar.
  • SMX Demirtozu Özellikleri

    Çelik ve alüminyum jantlara yapışan balata ve demir tozlarını etken maddesi ile kolayca çözen konsantre jant temizleme ürünü. Ph nötr formülü ile lekere ve çelik aksama zarar vermez. Ürünü spreyleme yoluyla yüzeye uygulayın. Birkaç dakika sonra renk değiştirme teknolojisi sayesinde kirlilik derecesine göre demir tozları çözülerek mor renge dönüşmeye başlayacaktır. Birkaç dakika reaksiyonun bitmesini bekleyin. Morarma tamamlanınca tazyikli suyla kolayca durulayın. Hiçbir ovma ve ekstra işlem gerektirmez. Ürün yoğun olduğundan açık havada kullanılması önerilir.

  • Lastik, Plastik tampon parçalarına, ayna çıtalarına ve lastik pencere çıtalarına döşeme parlaklığını yaymak için mükemmel kıvrım içerir.
Yorumlar
Yorum Yap