Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Neon Jant & Lastik Temizleyici 1 Lt. 3 Adet + Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila 1 Lt 3 Adet 🎁 6 Adet Al, 3 Öde!

989,00 TL
1.000,00 TL
Stok Kodu 1771
Ürün Açıklaması

SMX Neon Jant & Lastik Temizleyici

Araç jantlarının modeli ve durumu aracın genel görünümü üzerinde büyük ölçüde etkili olur. Jantlar; trafik kiri, fren tozları ve tuz dahil pek çok ağır kirlerin etkisi altında kalır. Tüm bu kirleri temizlemek için SMX Neon Jant & Lastik Temizleyici ürününü kullanmanız gerekmektedir. 

 

Kullanım Şekli: 

Spreyle püskürterek fırça kullanarak uygulayın. 2-3 dakikalık reaksiyon süresini bekleyin. İlacı yüzeyde kurutmayın. Sıcak fren disklerinde ve jantlarda uygulamayın. 

 

Ürünün Özellikleri: 

 • Asit içermez, güvenli ve etkindir. 

 • Tüm jantlar için uygundur. 

 • Ulaşılması güç yerlere hızlıca nüfuz eder, çözer ve fren tozu, yağ ve yol kiri gibi inatçı birikintileri çıkarır. 

 • Fren disklerini paslanmaya karşı korur. 

 • Yüzeyin düzgün ve doğal bir parlaklığa sahip olmasını sağlar.

  SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila

  Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila kullanmaktır.

   

  Kullanım Şekli: 

  Kullanacağınız alanı belirledikten sonra SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila ürününü alana püskürtün ve herhangi bir bez ile alana yedirin. Burada 50*70 kaporta bezi ürününü kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda üründen üst düzey verim alabilmek adına, uygulama yapacağınız alanı önceden temizlemeniz gerekir. Ayrıca ürün 6 hafta boyunca etkili olsa da, gerektiği durumlarda ürünü haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde uygulamaya devam edebilirsiniz.

   

  Ürünün Özellikleri:

   

  • Uygulanacak zeminde pasta ve cilaya gerek olmadan da kullanılabilir. 

  • Ürün seramik kaplama olduğu için, aracınızın parlaklığı oldukça doğal görünecektir. 

  • Uzun süreli bir koruma sağlar. 

  • Kuş pisliği, güneş yanığı, çamur, yağmur izleri ya da çarpma ve başka faktörler sonucu oluşmuş olan çizikleri bu ürün sayesinde kolaylıkla giderebilirsiniz. 

  • Ürün aracınızın güneşe karşı koruyacağından araç boyanızın aşınmasına da engel olur.

  • Uygulandığı alanlarda 6 hafta boyunca etkili olan bu ürün, hem aracınızın açısından, hem kendi sağlığınız açısından, hem de çevre açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Yani gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.

Yorumlar
Yorum Yap