Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Nano Temizleyici Genel Amaçlı Temizlik Ürünü 30 Adet 2 Koli

4.000,00 TL

Bazen temizlik ürünlerini hem ev hem de araç için ayrı ayrı almak çok masraflı olabilir. İşte böyle durumlarda hem evinizde hem de aracınızda kullanabileceğiniz bir ürün tercih etmek isteyebilirsiniz. İşte SMX Nano Temizleyici Genel Amaçlı TemizlİK Ürünü de bu tür ürünlerden biridir. Her ne kadar araçlarınızın için kullanabileceğiniz bir ürün olsa da, genel olarak ev temizliği amacıyla kullanılmaktadır.

Stok Kodu 1405
Marka SMX
Ürün Açıklaması

SMX Nano Temizleyici Genel Amaçlı Temizlik Ürünü

Bazen temizlik ürünlerini hem ev hem de araç için ayrı ayrı almak çok masraflı olabilir. İşte böyle durumlarda hem evinizde hem de aracınızda kullanabileceğiniz bir ürün tercih etmek isteyebilirsiniz. İşte SMX Nano Temizleyici  Genel Amaçlı TemizlİK Ürünü de bu tür ürünlerden biridir. Her ne kadar araçlarınızın için kullanabileceğiniz bir ürün olsa da, genel olarak ev temizliği amacıyla kullanılmaktadır.

 

Kullanım Şekli:

Kirin yoğunluğuna bağlı olarak su ile seyrelterek kirli yüzeye püskürtülür. Yoğun yağlı ve kirli yüzeylerde direkt püskürtülerek kullanılır. Daha sonra basınçlı su ya da bez ile silinerek durulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde deterjan bölümüne dökülerek kullanılır. Cam temizliğinde minimum 20 misli sulandırılarak kullanılır. Ürünü temizleyeceğiniz yüzeye sıktıktan sonra bekleme süreniz maksimum 1 dakikadır.

 

Ürünün Özellikleri: 

  • Çözücüler ve yüzey aktiflerinden üretilmiş bir üründür. 

Yorumlar
Yorum Yap