Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

İnox Krom/Nikelaj Temizleyici & SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila & SMX Tampon Yenileyici+Technolog Sihirli Sünger

170,00 TL

İnox Krom/Nikelaj Temizleyici & SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila & SMX Tampon Yenileyici+Technolog Sihirli Sünger

Stok Kodu 1000000000219
Marka SMX
Stok Durumu Stoklarımızda
Ürün Açıklaması

 SMX İnox Krom Nikelaj Temizleyici Nasıl Kullanılır?

 İsterseniz aracınızda, isterseniz mutfağınızda, isterseniz de başka bir alanda bir pas lekesi ile karşılaştığınızda SMX inox krom, nikelaj temizleyici ürünü alan üzerine püskürtün ve birkaç dakika ürünün etki etmesi için bekleyin. Ardından söz konusu bölgeyi bol su ile durulayın. Eğer bölgedeki paslanma çok şiddetli ise tek bir seferde bu pastan kurtulamıyorsanız, ürünü üst üste birkaç kez kullanarak daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

 SMX İnox Krom Nikelaj Temizleyici Kullanım Alanları

 Söz konusu ürün, kullanım alanı en geniş olan ürünlerden biridir. Örneğin araçlarının krom ve nikelajdan üretilmiş olan bölgelerinde bu SMX inox krom, nikelaj temizleyici kullanabileceğiniz gibi, aynı zamanda mutfağınızdaki musluk ve bataryaların üzerinde oluşmuş olan paslardan kurtulmak için de bu ürünü kullanabilirsiniz. Evinizde inox buzdolabı ya da buna benzer bir ürün bulunuyorsa, SMX inox krom, nikelaj temizleyici bu ürünlerin üzerindeki paslar konusunda da oldukça etkilidir. İsterseniz duşakabinlerde, armatürlerde ve istediğiniz her türlü krom ve nikelaj alanda bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

 

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

1 uygulamanız yaklaşık 3 hafta gider. Yüzeyde koruyucu bir tabaka oluşturur. Araç yüzeyine parlaklık, su ve kir tutmama özelliği kazandırır. Zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.

 

Smx Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Kullanımı

Temiz ve kuru araca püskürtülür bezle iyice yedirerek silinir 

  

SMX Tampon Plastik Yenileyici Kullanımı

Ürünü uygulayacağınız zemin belirledikten sonra, ürünü kullanmaya başlamadan önce iyice çalkalamanız gerekiyor. Ardından kutuyu dik tutun ve uygulama yapacağınız zeminin yaklaşık 25-30 santim kadar uzağından ürünü zemine püskürtün. Ardından herhangi bir bez ile  uygulama yaptığınız yüzeyi silin. Çok kısa süre içerisinde üzerine su dahi dökseniz, uygulama yaptığınız ürün zeminden gitmeyecek ve uygulama alanınız parlak bir görünüme kavuşacaktır. 

 

 Technolog Sihirli Sünger 

 • Krom ve paslanmaz çelikten eşyaları çizmeden ovalamadan temizler
 •         Derinden mamül tüm eşyalarınızı yeni alınmış kadar iyi temizler
 •         Fırın, mikrodalga vb. yüzeylerdeki aşırı yağlanmaların temizliğinde
 •         Rengi değişmiş metal ve plastik eşyalar
 •         Tüm sert zeminler
 •         Bina cepheleri, duvarlar ve zemindeki çizgi ve lekeler
 •         Duvara yapışmış resim ve yazılar
 •         Baskı boyaları, mühür mürekkepleri
 •         Duvar boyası ve zemin kalıntıları
 •         Kurşun kalem izleri
 •         Zift lekeleri
 •         Araç tamponlarında sürtme nedeniyle boya kalıntıları

KULLANIMI: Sadece su ile ıslatıp, bastırarak siliniz. Lekeleri adeta silgi gibi temizler. Kullanım alanına göre erime yapabilir.

Yorumlar
Yorumlar (1) 1 5,00
.
Güzel ürünler ve makul fiyatlarıyla beğendiğim bir firma. Bir günde gelen kargo ve yanında microfiber bez hediyesiyle de ayrıca ilgililer.
Misafir | 18.11.2021 18:40
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap