Basında Bulut Kimya

Aydınlı firma internette güvenli alışverişin merkezi oldu

 

Aydın'ın Efeler ilçesinde faaliyet gösteren 'Bulut Kimya' Türkiye'de güvenilir internet alışverişin adresi oldu.  

2012 yılında Aydın'ın Efeler ilçesinde faaliyetine başlayan 'Bulut Kimya' kaliteli ürünler ve ulaşılabilir hizmet anlayışıyla güvenilir alışverişin merkezi olurken, birçok kişiye de iş istihdamı sağlıyor. Günlük olarak Türkiye'nin birçok farklı iline kargolar gönderen firma, müşterilerinin güvenilir alışveriş yapmasına öncülük ediyor. 

‘’TÜRKİYE’NİN 81 İL VE İLÇELERİNE KARGO GÖNDERİYORUZ’’

Firmanın kurucusu Salman Ağaç, Türkiye’nin 81 iline ve ilçelerine gönderim sağladıklarını belirtti. Ağaç, ‘’Özellikle başta büyükşehirler olmak üzere, Türkiye’nin 81 iline ve bütün ilçelerine ürün gönderimi sağlamaktayız. Yüzde yüz iade garantili ürünler göndermekteyiz. Kargo firmasında kaynaklı sıkıntılar olsa dahi firmamız her zaman ürünlerimizin arkasında duruyor. ’’ dedi.

‘’GÜNDE YAKLAŞIK 500 İLE BİN ADET KARGO SAYIMIZ VAR’’

Kargolarda herhangi bir sorun yaşamadıklarını ve satılan ürünlerdeki geri dönüşlerin çok iyi olduğunu dile getiren firma sahibi Ağaç, ‘’Günde yaklaşık 500 ile bin adet arası kargo sayımız var. Kargolarda herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Ürünlerimizde ki geri dönüşlerimiz yüzde yüz iade garantili olduğu için müşterilerimizden bizlere çok iyi geri dönüşler sağlanıyor. Sürekli aynı müşterilere ürünlerimiz sattığımız için daimi müşterimiz çok fazla. Şu an burada görünen kargolar sadece Türkiye geneline gidecek olan kargolar. Aynı zamanda Aydın’daki mağazamızda da sıcak satışlarımız mevcuttur. Müşterilerimiz bize ulaşmada herhangi bir sorun yaşamazlar. Firmamıza 7/24 her yerden ulaşabilirler.’’ İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: Aydınlı firma internette güvenli alışverişin merkezi oldu

 

Diğer Haberlerimiz : Aydınlı firma güvenli internet alışverişinin adresi oldu

Kaynak: Aydınlı firma güvenli internet alışverişinin adresi oldu

yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4