Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

FİNAL WAX 150 ML / SERAMİK KATKILI HIZLI CİLA PRATİK CİLA/3'Ü 1 ARADA HARE GİDERİCİ

600,00 TL

FİNAL WAX 150 ML / SERAMİK KATKILI HIZLI CİLA PRATİK CİLA/3'Ü 1 ARADA HARE GİDERİCİ

Marka SMX
Ürün Açıklaması

Özellikleri:

İnce çizikleri etkili bir şekilde boyaya zarar vermeden yok eder. Boya üzerindeki matlık ve oksidasyonu yok ederek kalıcı parlaklık sağlar.Müthiş parlatır. Mükemmel su iticiliğe sahiptir. İnanılmaz araç boyasını korur. 6 Ay kalıcılık garantisi. SMX Kalite güvencesiyle artık güç sizde.

Kullanılışı:

Araç cilalı şampuan ile yıkanır kurulanır. Sünger yardımıyla yüzeye eşit miktarda ve dairesel hareketlerle sürülüp kısa bir süre beklenir. 3M bez ile silinir.

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.

Uygulama yapılacak olan yüzeyin soğuk,temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.

MAKİNE İLE UYGULAMA:Yumuşak cila süngeri ile yeterli miktarda cila,düşük devirde yüzeye yedirerek yayılmalıdır.

EL İLE UYGULAMA: Yumuşak sünger veya pamuk kullanarak az miktarda cila, dairesel hareketlerle temiz yüzeye yedirerek yayılmalıdır.

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

 Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila kullanmaktır.

Yorumlar
Yorum Yap