Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Far Temizleme Solüsyonu + Plastik Isıtıcı + Huni

550,00 TL
Stok Kodu 1502
Ürün Açıklaması

SMX Far Temizleme Solüsyonu + Isıtıcı + Huni

Aracınızın farlarının temizliği, en az diğer donanımların temizliği kadar önemlidir. Çünkü farların kirli ya da matlaşmış olması aydınlatma performansını düşüreceği için, ortaya istenmeyen sonuçların çıkmasına neden olabilir. Böyle durumlarda far temizlemenin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkar. Dolayısıyla siz de far temizleme işlemi gerçekleştirmek isterseniz, bunun için SMX Far Temizleme Solüsyonu + Isıtıcı + Huni ürünlerini kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Ürün tamamen kullanışlı olup, tek bir satın alma ile 30 ila 35 kez far temizliği yapılabilmektedir. Bu seti satın aldıktan sonra elinizde tükendiği takdirde yalnızca far temizleme solüsyonunu almanız yeterlidir. Bu set içerisinde yer alan ürünlerden yalnızca far temizleme solüsyonu ayrı olarak alınabilir. Hem küçük olması, hem de kolayca taşınabilir olması açısından bu ürün, aracınızın farlarını kolayca ve hızlı bir şekilde temizlemenize olanak sağlar.

Kullanım Şekli:

Bol su ve zımparalar yardımıyla aracınızın farlarını zımparalayınız. Ardından farlarınızı mikrofiber bez ile güzelce kurulayınız. Isıtıcı içerisine yarım çay bardağından fazla olmayacak şekilde far temizleme solüsyonu koyarak huniyi ısıtıcının ağzına yerleştiriniz. Huninin ucundan buhar çıkmaya başladığı zaman, huniyi aracın farına değdirmeden, biraz mesafe kalacak şekilde buharla aracınızın farını temizlemeye başlayınız. Ürünü farın tüm yüzeyine eşit uygulayınız. Tek bir noktaya uzun bir süre uygulama yapmayınız. 

Dikkat! Ürünü kullanmadan önce mutlaka talimatları okuyunuz. Göze temas ettiğinde, su ile birkaç dakika boyunca nazikçe durulayınız. Göz tahrişi devam ederse, hemen tıbbi yardım alınız. Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. P311 hemen Ulusal Zehir Danışma Merkezi'nin 114 numaralı telefonunu arayınız veya doktorunuza başvurunuz. İçeriği ve kabı Tehlikeli Atık Yönetmeliği'ne uygun şekilde bertaraf ediniz. Lütfen yukarıdaki talimatlara harfiyen uyunuz ve güvenli kullanım sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

 

Yorumlar
Yorum Yap