Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Kaporta Bezi 50*70 /Mikrofiber Bez /Bez

30,00 TL
40,00 TL
%25 İNDİRİM
Stok Kodu 1000000000080
Barkod 2020123452241
Marka SMX
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

50*70 KAPORTA BEZİ

 

Her araçta mutlaka bulunması gereken bu 50*70 kaporta bezi, mikrofiber malzeme kullanılarak üretilmiştir. İçerisinde yer alan mikrofilamentler aracın markası ya da modeli önemli olmaksızın üstün temizlik imkanı sağlar. Hem aracınızı temizlemiş hem de ona zarar vermemiş olursunuz. Ürünün kullanımı tamamen güvenli olmakla beraber, aracınızda herhangi bir çizik ya da leke yaratmaz. Aksine tüm lekelerden kurtulmanıza olanak tanır. Aynı zamanda kullanılan malzemeden hav ve iplik atma gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.

 

Eğer aracınızın kaportasını temizlemek adına 50*70 kaporta bezi kullanırsanız, aracınıza zarar vermez, kaportanın ekstra bir parlaklığa kavuşmasını sağlarsınız. Aynı zamanda ürünü yalnızca kaportada değil, aracınızın her bölgesinde kullanabilirsiniz. Toz tutucu bir yapısı olan bu ürün, mikrofiber yapısı sayesinde aracınızda bulunan tozu temizlerken bir yandan da toz oluşumunu geciktirir. Ürün aynı zamanda ıslak zeminlerde kullanılabilir ve ekstra kurulama ve ıslandığı zaman hızlı şekilde kuruma özelliği taşır. Böylelikle aracınızı temizlerken zamanda da tasarruf etmiş olursunuz.

 

50*70 kaporta bezi ince ve kaliteli yapısı sayesinde en ince ve kıvrımlı bölgeleri bile temizlemenizi sağlarken, bir yandan da geniş olması sayesinde geniş alanları kolayca temizlemenize yardımcı olur. Hem toz alma, hem de kurulama konularında son derece kaliteli bir üründür. Bu yüzden tüm araçlar için güvenli bir şekilde ve kolayca kullanılabilir.

 

Ürün uygulandığı bölgelerde tüy bırakmaz. Aynı zamanda kaliteli bir ürün olması sebebiyle, size uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Böylelikle bu ürün sayesinde hem zamandan, hem emekten tasarruf sağlarken, ekonomik olarak da yorulmazsınız. Aynı zamanda kullanıcı deneyimlerine bakıldığı zaman, ürünün uzun süreli kullanımlarında herhangi bir yıpranma görülmemiştir. Ayrıca ürünü katlanabilir yapısı sayesinde aracınızda çok fazla yer kaplamaz kolayca saklanabilir.

 

Bu ürüne hemen Bulut Kimya’nın üstün hizmet standartları ve ekonomik fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Böylelikle yüzde 100 güvenilir bir firmadan, yüzde 100 kaliteli bir ürün satın almış olursunuz. Bu ürünü tek başına alabileceğiniz gibi, bu ürünün içinde bulunduğu temizlik setlerini de tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
Yorum Yap