Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

2 Adet SMX Banyo Fayans Derz Temizleyici 1 LT

130,00 TL

*SMX Banyo fayans derz temizleyici kullanımı* Tüm taş zeminlerde sararma, kararma, pas lekelerini çıkartır. Duşakabin ve lavabo temizliğinde kullanabilirsiniz. Mermerde 1/10 oranında sulandırılarak kullanılır. Kalebodur, fayans, pvc, lavabo, klozet, küvet, duşakabin, cam gibi yüzeylerde kullanılabilir. Birikmiş kirleri temizlerken oluşabilecek kirliliği geciktirir. Yüzey üzerindeki sır tabakasına ve derzlere kesinlikle zarar vermez. Banyolardaki sabun artıkları, vücut yağı kalıntıları, pas ve yoğun kirliliği çözer, tertemiz yapar. *SMX Banyo fayans derz temizleyici kullanımı* Uygulama yapılacak alanın mutlaka kuru bir yüzey olması gerekmektedir. Yoğun lekeli noktalara direkt uygulama yaptıktan sonra fırçalayıp 3-5 dakika kadar bekletilir. Sonrasında durulama işlemi gerçekleştirilir. Bu ürünümüz kimyasaldır. Lütfen uygulama öncesi eldiven kullanınız.

Stok Kodu 1000000000334
Gönderim Kargo Bedava
Ürün Açıklaması

*SMX Banyo fayans derz temizleyici kullanımı*

 

Tüm taş zeminlerde sararma, kararma, pas lekelerini çıkartır. Duşakabin ve lavabo temizliğinde kullanabilirsiniz. Mermerde 1/10 oranında sulandırılarak kullanılır. Kalebodur, fayans, pvc, lavabo, klozet, küvet, duşakabin, cam gibi yüzeylerde kullanılabilir.  Birikmiş kirleri temizlerken oluşabilecek kirliliği geciktirir. Yüzey üzerindeki sır tabakasına ve derzlere kesinlikle zarar vermez. Banyolardaki sabun artıkları, vücut yağı kalıntıları, pas ve yoğun kirliliği çözer, tertemiz yapar.

 

*SMX Banyo fayans derz temizleyici kullanımı*

 

Uygulama yapılacak alanın mutlaka kuru bir yüzey olması gerekmektedir. Yoğun lekeli noktalara direkt uygulama yaptıktan sonra fırçalayıp 3-5 dakika kadar bekletilir. Sonrasında durulama işlemi gerçekleştirilir. Bu ürünümüz kimyasaldır.  Lütfen uygulama öncesi eldiven kullanınız.

Yorumlar
Yorum Yap