Çağrı Merkezi: +90 256 234 0 256

Leke Çıkarıcı/ Genel Amaçlı Temizlik Ürünü + Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila

450,00 TL

Genel Amaçlı Temizlik Ürünü + Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila

Stok Kodu 1262
Ürün Açıklaması

SMX GENEL AMAÇLI TEMİZLEYİCİ

Ürünü ev ortamında pek çok amaçla ve pek çok bölgede kullanabilirsiniz. Örneğin halılarınızı temizlemek 

 

Eğer mutfağınızda genel kullanım amaçlı bir temizleyiciye ihtiyacınız varsa, gerek ocaklarda, gerek mutfak dolaplarında ve beyaz eşyalarda, gerekse de parke ve fayans gibi sert zeminlerde SMX genel amaçlı temizleyici ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bakterilere karşı yüksek koruma sağlayan bu ürün, yaşadığınız alanların daha hijyenik ve steril olmasını sağlar. Aynı zamanda çamaşırları temizlemek ve bebeklerinizin sağlığı açısından onların oyuncaklarını temizlemek için de bu ürünü kullanabilirsiniz.%80 bitkiseldir. %20’lik kimyasal kısmında yanıcı,renk değiştirici, yıpratıcı etkisi olan maddeler *( SOLVENT, KOSTİK, ALKALİN gibi ) BULUNMAMAKTADIR.*

SMX GENEL AMAÇLI TEMİZLEYİCİ kullanım alanları 

Döşemelerde, koltukta (kumaş ve deri), tavan, kaporta, motor, sam, torpido, jant ve lastik temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. 

Halı, koltuk, perde, ahşap yüzeyler, kapı ve pencere temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Ocak, aspiratör, beyaz eşyalar, mutfak dolapları, set zemin ( parke,fayans v.b ) alanlarda kullanabilirsiniz.

Deride , Araç içi plastik yüzeylerdeCam yüzeylerde 1/10* oranında sulandırarak kullanabilirsiniz. 

Diğer alanlarda direk kullanıma uygundur. 

 Kullanım şekli sulandırma oranı ayarlanarak lekeli yüzey üzerine püskürtülüp nemli bezle silinir 

 

 

SMX SERAMİK KATKILI HIZLI VE PRATİK CİLA

 

Aracınızın zemini her ne kadar dayanıklı olsa da, bazen pek çok sebebe bağlı olarak aşınmalar ve kirlenmeler meydana gelebilir. Bu aşınma ve kirlenmelerin sebebi güneş yanığı ya da başka dış faktörler olabilir. İşte böyle durumlarda hem aracınızı temizleyecek hem de benzer durumların oluşmasını engelleyecek bir yönteme başvurmanız gerekir. Bugün uygulanan en etkili yöntemlerden biri SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila kullanmaktır.

 

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Özellikleri

 

Bu ürün uygulanacak zeminde pasta ve cilaya gerek olmadan da kullanılabilir. Aynı zamanda ürün seramik kaplama olduğu için, aracınızın parlaklığı oldukça doğal görünecektir. Ayrıca SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila aracınızı temizlediği gibi, uzun süreli bir koruma sağlar. Kuş pisliği, güneş yanığı, çamur, yağmur izleri ya da çarpma ve başka faktörler sonucu oluşmuş olan çizikleri bu ürün sayesinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Aynı zamanda ürün aracınızın güneşe karşı koruyacağından araç boyanızın aşınmasına da engel olur.

 

Uygulandığı alanlarda 6 hafta boyunca etkili olan bu ürün, hem aracınızın açısından, hem kendi sağlığınız açısından, hem de çevre açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Yani gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür.

 

SMX Seramik Katkılı Hızlı ve Pratik Cila Kullanımı

 

Kullanacağınız alanı belirledikten sonra SMX seramik katkılı hızlı ve pratik cila ürününü alana püskürtün ve herhangi bir bez ile alana yedirin. Burada 50*70 kaporta bezi ürününü kullanmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda üründen üst düzey verim alabilmek adına, uygulama yapacağınız alanı önceden temizlemeniz gerekir. Ayrıca ürün 6 hafta boyunca etkili olsa da, gerektiği durumlarda ürünü haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde uygulamaya devam edebilirsiniz.

 

Gerek bu ürünü, gerekse de aracınızın ihtiyacı olan diğer ürünleri satın almak adına firmamızı tercih etmeniz mümkün. Bulut Kimya olarak biz hem yüksek kaliteli ürünleri satışa sunuyor, hem de bu ürünler için bütçe dostu fiyat teklifleri sunuyoruz. Bu yüzden her zaman yanınızdayız!

Yorumlar
Yorum Yap