MİKROFİBER BEZ ÇEŞİTLERİ

40X50 MİKROTEX TOZ BEZİ

40X50 MİKROTEX TOZ BEZİ

STOK : Var 15.00 TL
ÜRÜNÜ SATIN ALIN

Teknik Özellikler

40X50 MİKROTEX TOZ BEZİ Tüm mobilyalarınızı tek seferde mükemmel temizler. LCD, TV, bilgisayar ekranı gibi hassas cam yüzeylerin temizliği için idealdir. Ardından toz, tüy ve leke bırakmaz Üzerindeki toz ve kir sadece su ile kolayca temizlenir. Uzun ömrü sayesinde ekonomiktir. Mikrotex toz bezi aynı anda toz alır, lekeleri siler ve parlatır. Yüzeyleri sildikten sonra ayrı bir kuru bez ile silmeye gerek kalmaz. Bu özelliği ile temizlik süreniz yarı yarıya kısalır.

EbatlarFonksiyon Bulunamadi

ADET SEÇİNİZ

40X50 MİKROTEX TOZ BEZİ

  • Tüm mobilyalarınızı tek seferde mükemmel temizler.
  • LCD, TV, bilgisayar ekranı gibi hassas cam yüzeylerin temizliği için idealdir.
  • Ardından toz, tüy ve leke bırakmaz
  • Üzerindeki toz ve kir sadece su ile kolayca temizlenir.
  • Uzun ömrü sayesinde ekonomiktir.

Mikrotex toz bezi aynı anda toz alır, lekeleri siler ve parlatır. Yüzeyleri sildikten sonra ayrı bir kuru bez ile silmeye gerek kalmaz. Bu özelliği ile temizlik süreniz yarı yarıya kısalır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Efeler hosting, hosting, domain, ssl, sunucu, vps, vds, aydın, datacenter, ege datacenter, server kirala, ucuz hosting, Çok Amaçlı Temizlik Ürünü, Çok Amaçlı Temizleyici, Oto temizlik ürünü, leke çıkarıcı, förbix, smx leke çıkarıcı, çok amaçlı deterjan Aydın Avukatlar, Söke Avukat, Aydındaki en iyi avukat, aydın icra avukatı, mehmet yusuf dağ, ceza avukatı, iyi avukat, söke avukatları, kuşadası avukatları, hukuk avukatları,