Oto Bakım Grubu

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 20 Kg

Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 20 Kg

STOK : Var 250.00 TL
ÜRÜNÜ SATIN ALIN

Teknik Özellikler

FÖRBİX Fırçasız Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg 1/60 oranında seyreltilebilinen ve bu oranda dahi aracın üzerindeki tüm çamuru etkili biçimde temizleyen bir üründür. Özellikleri: Yoğun çamuru dahi etkili şekilde temizler. Özel cilalı formülü sayesinde aracınıza ekstra parlaklık verir. İçerisinde aracın boyasına zarar verecek herhangi bir bileşen yoktur. %100 müşteri memnuniyet garantisiyle yıllardır bu ürünü satışa sunmaktayız. Üstelik Fiyatı da çok uygun olması sebebiyle cebinize de zarar vermez.

EbatlarFonksiyon Bulunamadi

ADET SEÇİNİZ

FÖRBİX Fırçasız Dış Yüzey Temizleyici 20 Kg 1/60 oranında seyreltilebilinen ve bu oranda dahi aracın üzerindeki tüm çamuru etkili biçimde temizleyen bir üründür. Özellikleri: Yoğun çamuru dahi etkili şekilde temizler. Özel cilalı formülü sayesinde aracınıza ekstra parlaklık verir. İçerisinde aracın boyasına zarar verecek herhangi bir bileşen yoktur. %100 müşteri memnuniyet garantisiyle yıllardır bu ürünü satışa sunmaktayız. Üstelik Fiyatı da çok uygun olması sebebiyle cebinize de zarar vermez. Yüze göre temas halinde bol su ile yıkayınız. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Efeler hosting, hosting, domain, ssl, sunucu, vps, vds, aydın, datacenter, ege datacenter, server kirala, ucuz hosting, Çok Amaçlı Temizlik Ürünü, Çok Amaçlı Temizleyici, Oto temizlik ürünü, leke çıkarıcı, förbix, smx leke çıkarıcı, çok amaçlı deterjan Aydın Avukatlar, Söke Avukat, Aydındaki en iyi avukat, aydın icra avukatı, mehmet yusuf dağ, ceza avukatı, iyi avukat, söke avukatları, kuşadası avukatları, hukuk avukatları,