Oto Bakım Grubu

Pembe Cilalı Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 25 Kg

Pembe Cilalı Fırçasız Oto Yıkama Köpüğü 25 Kg

STOK : Var 325.00 TL
ÜRÜNÜ SATIN ALIN

Teknik Özellikler

FIRÇASIZ CİLALI KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA ŞAMPUANI-AKTİF RENKLİ KÖPÜK-ÖZEL GÜÇLÜ TEMİZLEYİCİ 1/60 oranında sulandırılarak basınçlı püskürtme tüpünde kullanılır. Çok köpüren, yüzeyin tamamının köpükle kaplanmasını sağlar. Fırça veya süngere ihtiyaç duymadan nazik bir şekilde ve yüzeye zarar vermeden temizleme özelliğine sahiptir. Ayrıca içeriğinde özel bir cila olduğundan aracınıza özel bir parlaklık sağlar. Kuş pisliği, Sinek kalıntıları, ince yağ tabakalarını, kurumuş çamur lekeleri etkin temizleme özelliği.

EbatlarFonksiyon Bulunamadi

ADET SEÇİNİZ

FIRÇASIZ CİLALI KÖPÜKLÜ OTO YIKAMA ŞAMPUANI-AKTİF RENKLİ KÖPÜK-ÖZEL GÜÇLÜ TEMİZLEYİCİ 1/60 oranında sulandırılarak basınçlı püskürtme tüpünde kullanılır. Çok köpüren, yüzeyin tamamının köpükle kaplanmasını sağlar. Fırça veya süngere ihtiyaç duymadan nazik bir şekilde ve yüzeye zarar vermeden temizleme özelliğine sahiptir. Ayrıca içeriğinde özel bir cila olduğundan aracınıza özel bir parlaklık sağlar.

Kuş pisliği, Sinek kalıntıları, ince yağ tabakalarını, kurumuş çamur lekeleri etkin temizleme özelliği. ÜRÜN İÇERİĞİNDE % 35 ÖZEL CİLA OLDUĞUNDAN ARAÇ YIKANDIKTAN SONRA ÖZEL GÖRÜNÜM ALIR.

Ürün A.B. tarafından hazırlanmış yönetmeliğe uygun olarak üretilmiş olup tüm bileşenleri biyolojik olarak tabiatta yok olabilmektedir. Doğaya, insan sağlığına ve kullanılan yüzeye hiçbir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Efeler hosting, hosting, domain, ssl, sunucu, vps, vds, aydın, datacenter, ege datacenter, server kirala, ucuz hosting, Çok Amaçlı Temizlik Ürünü, Çok Amaçlı Temizleyici, Oto temizlik ürünü, leke çıkarıcı, förbix, smx leke çıkarıcı, çok amaçlı deterjan Aydın Avukatlar, Söke Avukat, Aydındaki en iyi avukat, aydın icra avukatı, mehmet yusuf dağ, ceza avukatı, iyi avukat, söke avukatları, kuşadası avukatları, hukuk avukatları,