Oto Bakım Grubu

Emniyet Kemeri Yağlama Spreyi

Emniyet Kemeri Yağlama Spreyi

STOK : Var 20.00 TL
ÜRÜNÜ SATIN ALIN

Teknik Özellikler

Emniyet Kemeri Yağlama Spreyi emniyet kemerinizi eski konumundan daha iyi çalışır bir vaziyete getirerek asla kullanım alanında yağ tabakası gibi bir leke oluşturmaz dolayısıyla kemerden elbiseye herhangi bir iz bırakma olasılığı asla söz konusu değildir.

EbatlarFonksiyon Bulunamadi

ADET SEÇİNİZ

Emniyet Kemeri Yağlama Spreyi

Emniyet kemerlerinin rahat kullanılması için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Kıyafetlerde iz bırakmaz. Hafif bir parlaklık kazandırır. Emniyet kemerlerinin uzun süreli bakımını ve yağlanmasını sağlar. Kemerlerin eskimesini engeller. Reçineleşme ve yapışma yapmaz. Emniyet kemerinin sertleşmesini engeller ve gıcırtıları keser. Anti statik özelliği ile tozlanmayı geciktirir. UV ışınlarına karşı koruma sağlar.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Efeler hosting, hosting, domain, ssl, sunucu, vps, vds, aydın, datacenter, ege datacenter, server kirala, ucuz hosting, Çok Amaçlı Temizlik Ürünü, Çok Amaçlı Temizleyici, Oto temizlik ürünü, leke çıkarıcı, förbix, smx leke çıkarıcı, çok amaçlı deterjan Aydın Avukatlar, Söke Avukat, Aydındaki en iyi avukat, aydın icra avukatı, mehmet yusuf dağ, ceza avukatı, iyi avukat, söke avukatları, kuşadası avukatları, hukuk avukatları,